İstanbul B. B. Ulaşım Ana Planı Projesi model kalibrasyonu ve güncelleme hizmet alımı ihalesi için yeniden ilan yapıldıİstanbul B. B. Ulaşım Ana Planı Projesi İptal edilen model kalibrasyonu ve güncelleme hizmet alımı ihalesi için yeniden ilan yapıldı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan, “İstanbul Ulaşım Ana Planı Model Kalibrasyonu ve Güncelleme Hizmet Alımı Danışmanlık Hizmeti” ihalesi ile ilgili ön seçim ilanı 12 Ağustos 2013 tarihli Kamu İhale Kurumu (KİK) Bülteni’nde yeniden yayımlandı.

Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; söz konusu ihalenin ön seçim son müracaat tarihi 21 Ağustos 2013 günü saat 11:00 olarak ilan edildi.Dokümanlar, 150 lira karşılığında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Ulaşım Planlama Müdürlüğü’nden (M. Nesih Özmen Mah. Keresteciler Sitesi, Kasım Sk. No:62 Güngören/İstanbul Tel: 0212 449 99 80) mesai saatleri içerisinde temin edilebilir.Bilindiği gibi söz konusu ihale müracaatlarıtoplandıktan sonra iptal edilmişti.

Ref.: Yatırımlar Dergisi 1139/08 Temmuz 2013 (ÖA)

Kaynak : www.yatirimlar.com

Reklamlar