İzmir Metro A.Ş. Metro Aracı Alımı İhalesi hazırlanıyor

İzmir Metro A.Ş. Metro Aracı Alımı İhalesi hazırlanıyor 17 adet metro aracı alımı için ihaleye İzmir Metro A.Ş. Genel Müdürlüğü “17 Adet Metro Aracı Alımı” ihalesi ile ilgili yeni gelişmeler kaydedildi.

Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; söz konusu ihalenin şartname hazırlık çalışmalarına başlandı. Çalışmaların tamamlanmasından ve gerekli onayların alınmasından sonra Eylül-Ekim ayı içinde ilan yapılması planlanıyor. İhaleye ait şartnameler, ilanın yayımlanmasından sonra İzmir Metro A.Ş. Genel Müdürlüğü’nden (Tel: 0232 461 54 45) temin edilebilecek.

Alınması planlanan metro araçları Bornova-Üçyol arasında kullanılacak. Söz konusu araçlar en az 5 vagondan oluşacak. (ŞB)

Kaynak : www.yatirimlar.com

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Pts 18

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 18 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Pts 18
Pts 18

İhale İlanı : Özel Güvenlik Hizmeti Alınacaktır (TÜLOMSAŞ)

Kasım 18 @ 15:00 - 16:00
Organizatör: TÜLOMSAŞ
+90 222 224 00 00

Demiryolu İhale Haberleri Ara

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar