RayHaber Dergisi sayı 3Tekrar Merhaba,

Avrupa ile Asya arasında köprü olan ülkemizde son yıllardaki demiryolu atılımları oldukça dikkat çekici. Yeni projeler ve mevcut hatların iyileştirmesiyle genişleyen Türkiye demiryolları yatırımcılar için yeni fırsatlar sunuyor. Aynı şekilde şehiriçi taşımacılığında tercih edilen toplu taşımacılık anlayışı lastik tekerli sistemlerden raylı çözümlere kaymış durumda. Son 10 yılda pek çok kentte yaygın olarak kullanılmaya başlanan metro ve hafif raylı sistemlere ek olarak artık tramvay ve trambüs tercih edilmeye başlandı.

RayHaber ailesi olarak raylı sistemler sektörünü yakından takip ediyoruz. 2013 yılı başında başlayan yayın hayatımızda oldukça yeniyiz. Henüz 3. sayımız olmasına rağmen yenilikçi ve atılımcı ilkelerle hareket etmenin gururunu yaşıyoruz.

www.rayhaber.com adresinden yayın yapan sitemiz, güncel haberler ve ihale takipleri için gelen 16 bin tekil ziyaretçiye ulaştı! Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için videolu haber yapmaya başladık. Bir ayı geçmeyen süre içinde yüklenen 400’ü aşkın videoyla, Türkiye’nin ilk demiryolu video haber sitesi de olduk.

Levent Özen

 RayHaber 3. sayısını online ve ücretsiz okumak için buraya tıklayınız.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.