TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğü sınavla kadro karşılıksız sözleşmeli personel, Bilişim Uzman Yardımcısı ve Müfettiş Yardımcısı alacak

Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğü sınavla kadro karşılıksız sözleşmeli personel, Bilişim Uzman Yardımcısı ve Müfettiş Yardımcısı alacak.
Savunma Sanayi Müsteşarlığı 27 kadro karşılıksız sözleşmeli personeli sözlü sınavla alırken, TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğü 1 müfettiş yardımcısı ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu 24 bilişim uzman yardımcısını yazılı ve sözlü sınavla alacak.
Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’na kadro karşılıksız sözleşmeli personel, bilişim uzman yardımcısı ve müfettiş yardımcısı alımıyla ilgili ilan Resmi Gazete’de yayımlandı.
İlana göre, Savunma Sanayii Müsteşarlığı, özel bilgi ve ihtisas gerektiren konularda çalıştırılmak üzere sözlü sınavla 27 kadro karşılıksız sözleşmeli personel alacak. 17 A Grubu (Kalite Test ve Sertifikasyon Uzmanı / Bilgi Yönetim Uzmanı /Proje Mühendisi) pozisyonunda, 10 C Grubu (Yönetici Asistanı) pozisyonunda çalıştırılmak üzere kadro karşılıksız sözleşmeli personel alınacak. Sınav başvuruları en geç 10 Eylül Salı günü mesai bitimine kadar yapılacak. Sınav mülakat usulü ile yapılacak.


-24 BİLİŞİM UZMAN YARDIMCISI ALINACAK-

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, yazılı ve sözlü olmak sınavla 24 Bilişim Uzman Yardımcısı alacak. Başvurular 2-6 Eylül tarihleri arasında yapılacak.
Giriş sınavına katılmaya hak kazanan adaylar önce yazılı sınava alınacak. Yazılı sınav, 29 Eylül tarihinde yapılacak. Sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların teslim etmeleri gereken belgeleri en geç sözlü sınav tarihinden 3 gün önce kuruma teslim etmesi gerekecek. Adayların yazılı ve sözlü sınavlarda başarılı olabilmeleri için en az 70 puan almaları şart olarak yer alacak.

-1 MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALINACAK-

TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı, yazılı ve sözlü sınavla 1 müfettiş yardımcısı alacak. Başvurular 21 Ekim Pazartesi günü mesai saati sonuna kadar yapılacak.
İlana göre; adayların, KPSS P117 bölümünden 70 ve daha üzeri puan alması gerekirken, ilk 20 aday içerisinde bulunması da şartlar arasında yer alacak. Başvurular 21 Ekim Pazartesi günü mesai saati sonuna kadar yapılacak. Giriş sınavı yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamalı olacak. Yazılı sınavı başarmış sayılabilmek için yabancı dil dışındaki yazılı sınav gruplarından alınan notlardan herbirinin 60’dan ve ortalamasının da 65’den az olmaması gerekecek. Yazılı sınav 26-27 Ekim 2013 (Cumartesi-Pazar) tarihlerinde, Yabancı Dil sınavı ise; 26 Ekim 2013 tarihinde yapılacak.

Kaynak : www.haberx.com


sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar