Ak Parti Milletvekili Güvenç Türkoğlu’nu Ziyaret EttiAk Parti Milletvekili Güvenç Türkoğlu’nu Ziyaret Etti :AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Güvenç, Türkoğlu ilçesini ziyaret etti.

Güvenç, ilçeye son kararnameyle atanan Kaymakam Serdar Kartal’ı ziyaretinde, yaptıı açıklamada, Türkoğlu’nda kurulması planlanan Lojitik Merkez ve Organize Sanayi Bölgesi’nde olumlu gelişmelerin yaşandığını söyledi.

İki önemli projenin bölge için önemine dikkati çeken Güvenç, şunları kaydetti: “OSB ve Lojistik Merkezi’de yaşanan olumlu gelişmeler bizleri son derece sevindirmiştir. Umarım en kısa sürede her iki projede tamamlanır ve hem ilçe ekonomisine hemde ülke ekonomisine olumlu katkılar sağlar” dedi.

Kaymakam Kartal ise bölgeye yabancı olmadığını belirterek, ilçenin eğitim, sağlık ve sanayileşme alanlarında olması gereken gelişime ağırlık vereceklerini ifade etti.

Güvenç, İlçe Emniyet Müdürlüğü inşaatı ile İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Kuyubaşıoğlu’nu ziyaretinin ardından esnaflarla görüşerek sohbet etti.

Ziyarete, Türkoğlu Belediye Başkanı Mustafa Taşhan, Beyoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, ve AK Parti Türkoğlu İlçe Başkanı Seydihan Bozdoğan eşlik etti.

Kaynak : beyazgazete.com

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.