Posted on Leave a comment

Akaryakıt ve Madeni Yağ İkmal Tesisi , Yumuşak Su İkmal İstasyonu İle 20 Adet Patinaj Kum İkmal Tesisi Projesi Yapım ihalesi Sonucu

TCDD Akaryakıt ve Madeni Yağ İkmal Tesisi , Yumuşak Su İkmal İstasyonu İle 20 Adet Patinaj Kum İkmal Tesisi Projesi Yapım ihalesini kazanan Ece Tur – Elit Proje – Tema Proje ortak girişimi ile sözleşme imzaladı.

T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü’nce 28 Mart 2013 tarihinde teklifleri toplanan,“Demiryolu Araçları İçin, Atölye, Depo ve İstasyonlara 35 adet Akaryakıt ve Madeni Yağ İkmal Tesisi, Yumuşak Su İkmal İstasyonu ile 20 Adet Patinaj Kum İkmal Tesisinin Anahtar Teslimi Kurulması” ihalesi ile ilgili yeni gelişmeler kaydedildi.

Yatırımlar Dergisi’nin, aldığı bilgiye göre; söz konusu ihaleyi kazanan Ece Tur – Elit Proje – Tema Proje ortak girişimi 20 Eylül 2013 günü 28.728.510 euro üzerinden sözleşme imzaladı. Gerekli onayların alınmasından sonra söz konusu ortak girişime yer teslimi yapılacak.

Bilindiği gibi yaklaşık maliyeti 99.422.740,26 lira olarak belirlenen söz konusu ihaleye teklif veren diğer firmalar şöyleydi:

 1. Atilla Doğan İnşaat
 2. Alfen İnşaat
 3. Eser – Kandaşoğlu – Silahtaroğlu Yolyapı
 4. Gülermak A.Ş. – YDA İnşaat
 5. Kolin İnşaat
 6. Maktaş A.Ş. – Alkan İnşaat – Mutlu İnşaat
 7. Nurol İnşaat
 8. Öztaş İnşaat
 9. Özaras Grup – İntekar Yapı
 10. Peker İnşaat
 11. Yenigün İnşaat – Erkem İnşaat
 12. Yüksel İnşaat

Ref.: Yatırımlar Dergisi 1143/05 Ağustos 2013 (ÖA)

 

Kaynak : www.yatirimlar.com

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.