Bağcılar-Kabataş tramvay seferleri normale döndü

Bağcılar-Kabataş tramvay seferleri normale döndü :Bağcılar-Kabataş tramvay hattının Pazartekke mevkiinde kataner telinin kopması sebebiyle aksayan tramvay seferleri normale döndü. Yaklaşık 3 saatte giderilen arızanın ardından Bağcılar-Kabataş seferleri kesintisiz olarak yapılmaya başlandı.

Bağcılar-Kabataş tramvay hattına enerji sağlayan kataner teli saat 09.30 sıralarında kopmuştu. Arıza sebebiyle Cevizlibağ-Çapa arasındaki seferler durdurulmuştu. Yolcular, Pazartekke durağından Çapa tramvay durağına otobüslerle taşınmıştı. Ulaşım A. Ş. görevlileri yaklaşık 3 saatlik çalışmanın ardından arızayı gidermeyi başardı. Bağcılar-Kabataş tramvay hattı kesintisiz olarak yapılmaya başlandı.

Kaynak: www.medya73.com

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Cum 15

İhale İlanı : Personel Hizmeti Alınacaktır

Kasım 15 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Cum 15

İhale İlanı : Köprü İşleri Yaptırılacaktır

Kasım 15 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Pts 18

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 18 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar