Kayseri Raylı sistem ek güzergah çalışmalarının yüzde 80’i tamamlandıKayseri Raylı sistem ek güzergah çalışmalarının yüzde 80’i tamamlandı:Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki aralıksız devam eden raylı sistem çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Özhaseki, çalışmalarla ilgili Ulaşım Daire Başkanı Arif Emecen ve diğer yetkililerden bilgiler aldı. Özhaseki, raylı sistemdeki ek güzergah çalışmalarının da yüzde 80 oranında tamamlandığına dikkat çekti.

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Raylı Sistem Projesi’nin İldem ve Erciyes Üniversitesi hatlarındaki çalışmalar süratli bir şekilde devam ediyor. Başkan Mehmet Özhaseki, 30 Ağustos kavşağında yapılan çalışmaları yerinde gördü ve çalışmaların son durumu ile ilgili bilgiler aldı. Saat 22.30 sıralarında 30 Ağustos kavşağına gelen Başkan Özhaseki çalışanlara tatlı ikram etti ve “Allah kaza bela vermesin.” temennisinde bulundu.

Başkan Özhaseki, burada Ulaşım Daire Başkanı Arif Emecen’den hem 30 Ağustos kavşağındaki çalışmalar, hem de İldem ve Üniversite hatlarındaki son duruma ilişkin bilgiler aldı.

30 Ağustos kavşağındaki çalışmaların 15 Eylül’e kadar bitirileceğini belirten Başkan Özhaseki, bu tarihten sonra kavşağın trafiğe açılacağını söyledi. Başkan Özhaseki ayrıca İldem ve Üniversite hatlarındaki çalışmalarda yüzde 80’lere gelindiğini ve yılbaşında hatlara enerji vermeyi planladıklarını kaydetti.

Kayseri Rayli sistem ek guzergah calismalarinin yuzde 80i tamamlandi

Kaynak : www.haberyurdum.com

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.