YOLDER TCDD 5. Bölge Müdürlüğünü ziyaret ettiYOLDER TCDD 5. Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti :Merkezi İzmir’de bulunan Demiryolu Yapım ve İşletim Personeli Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (YOLDER) Yönetim Kurulu Başkanı Özden Polat, Malatya’da TCDD 5. Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Özden Polat, ziyaret sırasında 5. Bölge’ye bağlı işyerleriyle görevli personelin özelde ve genelde yaşadığı sorunları Ülker’le paylaştı.

TCDD 5. Bölge Müdürü Üzeyir Ülker’i ziyarette Polat’ın yanı sıra YOLDER Yönetim Kurulu Üyeleri Mahmut Civan ve Mehmet Sari ile Ferit Akalın da hazır bulundu.

TCDD Bölge Müdürü Üzeyir Ülker, YOLDER Yönetim Kurulu Başkanı Özden Polat’ın önderliğindeki heyetin iyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. YOLDER’in çalışmalarını ve yayın organı Gazete YOLDERİZ’i yakından izlediğini belirten Ülker, “Gece gündüz demeden, fedakarca, cansiperane çalışan Demiryolları personelinin verimi, sağlığı, huzuru ve mutluluğu ortak önceliğimiz” dedi. Üzeyir Ülker, YOLDER heyetine TCDD 5. Bölge Müdürlüğü’nün çalışmaları hakkında bilgi verdi.

YOLDER yöneticilerinden oluşan heyet, TCDD 5. Bölge Müdür Yardımcıları Mustafa Çalık ve Mahmut Yetkin’i de ziyaret ederek bir süre görüştü. YOLDER heyeti, Yol Servis Müdür Yardımcıları Yaşar Diclelioğlu ve Mahmut Civan ile de bir araya geldi. YOLDER Yönetim Kurulu Başkanı Özden Polat, Yol Servis Müdürlüğü ziyaretinde yol personelinin yakınma ve isteklerini iletti.

Polat ve beraberindekiler, Diyarbakır 51 Yol Bakım Onarım Müdürü Ramazan Yurtseven ve Malatya 53 Yol Bakım Onarım Müdürü Oktay Yetkin ile de bir araya geldi. TCDD 5. Bölge Müdür Yardımcısı Mahmut Yetkin, Özden Polat, Mahmut Civan ve Mehmet Sari daha sonra Diyarbakır 51 Yol Bakım Onarım Müdürü Ramazan Yurtseven ile birlikte yol yenileme çalışmasının sürdürüldüğü Batman’a geçti. Poz şefleri Erdal Uysal, Murat Güner ve yol personeliyle buluşan heyet, Batman – Kurtalan demiryolundaki tünel çevresinde yürütülen yenileme çalışmalarını izledi, çalışanlara kolaylıklar diledi.

Yol bakım onarım personeliyle öğle yemeğinde bir araya gelen heyet, günlük poz çalışmasının tamamlanmasının ardından yol işçileriyle yorgunluk çayı içti, sohbet etti. TCDD 5. Bölge Müdürlüğü ziyaretini değerlendiren YOLDER Yönetim Kurulu Başkanı Özden Polat, “Bölge Müdürümüz Sayın Üzeyir Ülker tarafından çok sıcak karşılandık. Samimi ve çok faydalı görüşmeler yaptık” dedi. Polat, “5. Bölge ziyaretimizde bizimle birlikte zor şartlarda yol yenileme işinde çalışan Yol’cuların yanında olan ve bize destek olan Bölge Müdür Yardımcımız Mahmut Yetkin’e sonsuz teşekkür ediyoruz” diye ekledi.

Kaynak : haber.stargazete.com

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.