Ergün Atalaydan Tüvasaşa Bayram ZiyaretiErgün Atalaydan Tüvasaşa Bayram Ziyareti :Türk-İş Genel Başkanlığı’na seçilen Ergün Atalay, Demiryol-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Cemal Yaman ve beraberindeki heyetle TÜVASAŞ (Türkiye Vagon Sanayi A.Ş) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Erol İnal’ı makamında ziyaret etti.
Türk-İş Genel Başkanı olarak ziyaretlerine devam eden Ergün Atalay, TÜVASAŞ Genel Müdürü Erol İnal ve fabrika personelinin bayramlarını kutlamak için bu ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erol İnal, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay’ın şahsında tüm işçilerin bayramını kutladığını ifade etti.
Öte yandan TÜVASAŞ Genel Müdürlüğü ve Demiryol-İş Sendikası tarafından Türk-İş Genel Başkanlığı’na seçilen Ergün Atalay adına düzenlenecek olan ‘Ergün Atalay Sonbahar Futbol Turnuvası’nın 22 Ekim Salı günü başlayacağı bildirildi.
Turnuvanın açılış maçına TÜVASAŞ (Türkiye Vagon Sanayi A.Ş) Genel Müdürü Erol İnal, Genel Müdür Yardımcısı Hikmet Öztürk, Turgut Köksal, Demiryol-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Cemal Yaman ile Türk-İş’e bağlı Sakarya’daki diğer sendika temsilcileri ve tüm fabrika personelinin katılacağı bildirildi.
Fabrika personelinden oluşan 16 takımın katılacağı turnuvanın ilk maçı Elektrik İmalat ve Memur Personel takımları arasında yapılacak. Sentetik çim halı sahada yapılacak maç yarın saat 12.00’da başlayacak.

Kaynak : www.medya73.com

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.