Haydarpaşa Garı İçin Dans et!Haydarpaşa Garı İçin Dans et:Tarihi Hardarpaşa Garı 10 Ekim Perşembe akşamı anlamlı ve eğlenceli bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.
Haydarpaşa Garı’nın “Gar ve Liman Dönüşüm Projesi” kapsamında eğlence ve kültür merkezine dönüşmesine karşı destek amaçlı Haydarpaşa Dayanışması öncülüğünde Faysal Tekoğlu tarafından düzenlenen düzenlenen etkinlikle dans severler desteklerini Tango ve Swing danslarıyla ifade edecekler. Swing İstanbul Dans Okulu’nun da katkılarıyla bir dans festivaline dönüşecek etkinlik tüm Haydarpaşa Garı sevdalılarına açık olacak.
Kadıköy’den kalkan tüm vapurların selam durduğu, ayrılıkların ve kavuşmaların mekanı, Yeşilçam’a hayat vermiş 105 yıllık mimarisiyle İstanbul denince akla ilk gelen mekanlardan biri olan tarihi Haydarpaşa Garı 10 Ekim Perşembe akşamı özel bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Garın eğlence ve kültür merkezi dönüşüm projesi ve otel yapımı süreçlerine karşı dans konuşacak.
Tango ve swing ezgileriyle unutulmaz anlar yaşatacak bu kaçırılmayacak gecede hem dans grupları hem de tüm Haydarpaşa Garı sevenleri bir araya gelecek..
Etkinlik programı:
20.00-21.00 Dayanışma bileşenleri eylemi
21.00-21.45 Tango
21.35-22.00 Uninvited Jazz Band ile Swing
22.00-22-45 Tango
22.30-23.00 Swing
23.00-24.00 Tango

Kaynak : sanat.milliyet.com.tr

Reklamlar

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.