İhale İlanı : Kamera Kontrol Sistemi Satın AlınacaktırKamera Kontrol Sistemi Satın Alınacaktır
T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) İZMİR LİMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
İZMİR LİMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNÜN EK KONTEYNER SAHASINA KAMERA KONTROL SİSTEMİ ALIMI VE KURULUMU alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası : 2013/137388
1-İdarenin
a) Adresi : Atatürk Cad.No:97 35220 Alsancak KONAK/İZMİR
b) Telefon ve faks numarası : 2324631600 – 2324632248
c) Elektronik Posta Adresi : izmirlimansatinalma@tcdd.gov.tr
ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi (varsa) : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/
2-İhale konusu malın
a) Niteliği, türü ve miktarı :İhalenin niteliği, türü ve miktarına ilişkin ayrıntılı bilgiye EKAP’ta (Elektronik Kamu Alımları Platformu) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
b) Teslim yeri : TCDD İZMİR LİMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ Alsancak/İZMİR
c) Teslim tarihi : 1. Sistemde kameralardan veya ilgili malzemelerden herhangi birinin arızalanması durumunda sistemin ve diğer kameraların çalışması etkilenmeyecektir. 2. Cihazlar ve malzemeler kesinlikle orijinal, kullanılmamış olacak ve toplama parçalardan oluşturulmayacaktır. 3. Yüklenici firma sistemi kullanacak ve yönetecek personellere en az 2 iş günü eğitim verecektir. Eğitim sistemin üzerinde uygulamalı yapılacak ve tüm eğitim notları, gerekli çizimleri ve diyagramları içerecek şekilde idareye verilecektir. 4. Sistem sorunsuz bir şekilde çalışır durumda idareye teslim edilecektir. 5. Sistem bir butun olarak anahtar teslim bir proje olarak kabul edilmeli ve devreye alınmalıdır. Sartnamede belirtilmeyen ve Projenin gerçekleşmesi için ihtiyaç duyulabilecek tüm sarf, montaj, iletişim, elektrik malzemeleri ve işçiliklerin temini, yükleniciye aittir 6. İşin bitirme süresi maksimum 90 (Doksan) gündür.
3- İhalenin
a) Yapılacağı yer : TCDD İzmir Liman İşletmesi Müdürlüğü İhale Toplantı Salonu Kat. 5 Alsancak/ İzmir
b) Tarihi ve saati : 22.10.2013 – 14:00

ihale_dokumani_2013_137388
Sitemizde Yayınlamış Olduğumuz İhale İlanları Sadece Bilgi Amaçlı Olup Asıl Belgenin Yerine Geçmez.Yayınlanan Belgeler İle Orjinal İhale Belgeleri Arasındaki Farklılıklarda Orjinal Belge Geçerlidir.Kaynaklarımız Resmi Gazete, Günlük Gazeteler, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının web sayfalarıdır.

Reklamlar

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.