Kemal Demirel Hayalden Gerçeğe Demiryolu Fotoğraf SergisiKemal Demirel Hayalden Gerçeğe Demiryolu Fotoğraf Sergisi :Geçtiğimiz günlerde açılan sergiyi ziyaret eden,
Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü Öğretim Elemanları, Doç. Dr. Yavuz Taneli, Öğr. Gör. Dr. Selay Yurtkuran, Y. Mimar Cenk Yoldaş, Arş. Gör. Y. Mimar Gözde Kırlı ve mimarlık bölümü 4. sınıf öğrencileri; Mimari Tasarım 7 proje atölyesi kapsamında Sayın Milletvekili Kemal Demirel ile birlikte kendisinin 16 yıllık tren yolu mücadelesini anlatan ‘Hayalden Gerçeğe’ sergisini incelediler. Sayın Kemal Demirel in sarf ettiği emeğe çok teşekkür edip, öğrencilerimizin çok etkilendiğini ve heyecan duyduğunu belirttiler.
Ayrıca;
Sayın milletvekili Kemal Demirel’in bilgilendirmeleri ve Mimari Tasarım 7 proje ekibi ile gerçekleşen fikir alışverişi, öğrencilerin bu dönem üzerinde çalıştıkları Bursa Hızlı Tren Terminali tasarımına katkıda bulunmuştur. Bursa’ya bir tren terminali kazandırmak amacı ile Sayın Kemal Demirel’in sarfettiği çabaların, üretilen öğrenci projelerinin bir tartışma platformunda değerlendirilmesi ile desteklenmesine olanak sağlanmasını umuyoruz.
Bende hocalarımızın ve öğrencilerimizin yapmış oldukları ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür etti.
Projelerinin desteklenmesi konusunda her zaman yanlarında olacağını belirtti.

Reklamlar

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.