Polatlı – Konya Hat Kesimi Hızlı Tren Projesi Sinyalizasyon, telekomünikasyon, GSM-R ve Ankara CTC kumanda merkezi yapımı ve alt sistemlerin bakımı ihalesini kazanan firma sözleşme imzaladıTCDD Polatlı – Konya Hat Kesimi Hızlı Tren Projesi Sinyalizasyon, telekomünikasyon, GSM-R ve Ankara CTC kumanda merkezi yapımı ve alt sistemlerin bakımı ihalesini kazanan firma sözleşme imzaladı
T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü’nce 01 Ağustos 2013 günü teklifleri toplanan, “Polatlı – Konya Hat Kesiminde Tesis Edilen Hızlı Tren Sinyalizasyon, Telekomünikasyon, GSM-R ve Ankara CTC Kumanda Merkezi Sistemleri ve Alt Sistemlerinin 1 Yıl Süre ile Bakım İşlerinin Yaptırılmasıİşi Hizmet Alımı” ihalesinde yeni gelişmeler kaydedildi.
Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; yaklaşık maliyeti 12.850.000 lira olarak belirlenen ihaleyi kazanan Yapı Merkezi firması 26 Eylül 2013 günü 12.169.560 lira üzerinden sözleşme imzaladı.
Bilindiği gibi ihaleye teklif veren diğer firma Dimetronic firması olurken, Siemens A.Ş. ve Thalesfirmaları da ihaleye teşekkür mektubu sunmuştu.
Ref.: Yatırımlar Dergisi 1148/16 Eylül 2013 (ÖA)

Kaynak : www.yatirimlar.com

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!1 Yorum

  1. ankara gölbaşı raylı sistem yatırım programına alınmalı

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.