Başbakanı Taşıyan Hızlı Trenin Sapancayı Pas Geçmesi Selamsız Bandosuna BenzetildiBaşbakanı Taşıyan Hızlı Trenin Sapancayı Pas Geçmesi Selamsız Bandosuna Benzetildi :Geçtiğimiz Cuma günü Sakarya’ya gelen ve açılış törenlerine katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, gece de Yüksek hızlı Tren ile deneme seferine çıkışında trenin Sapanca’da durabileceği ihtimali üzerine burada partililerin toplanması ve trenin de durmaması, bazı internet sitelerinde Selamsız bandosu esprileriyle yeraldı.
Geçtiğimiz Cuma günü Sakarya’ya gelen ve açılış törenlerine katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, gece de Yüksek hızlı Tren ile Deneme seferine çıkışında trenin Sapanca’da durabileceği ihtimali üzerine burada partililerin toplanması ve trenin de durmaması, bazı internet sitelerinde Selamsız bandosu esprileriyle yeraldı.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, önce Sakarya Üniversitesi, daha sonra da Kent Meydanı’nda gerçekleştirdiği iki ayrı açılış töreninin ardından, test sürüşü için Yüksek Hızlı Tren’e bindi. Ancak güvenlik nedeniyle son ana kadar başbakanın trene nereden bineceği açıklanmadı. Önce Arifiye Garı olarak duyurulan test sürüşü programı, daha sonra Adapazarı Garı ile İzmit Köseköy istasyonları arasında gerçekleştirildi.
Ancak, programda olmamasına rağmen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Sapanca İlçesi istasyonunda da treni durdurup vatandayları selamlayabileceği söylentileri üzerine belediye yetkilileri ile bir grup partili burada bekledi. Hem programda olmaması, hem İstanbul programınının aksamaması, hem de güvenlik açısından uygun bulunmaması nedeniyle tren Sapanca’da hiç durmayarak Köseköy’e devam etti.
Trenin durmasını bekleyenler ise dağılırken, bu beklentiyi görüntüleyen bazı kişiler burada bando olmasa da, internet sitelerinden bunu Selamsız bandosu başlığı ile paylaştı.

 

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.