Logitrans 2013 Katılımcı GörüşleriLogitrans 2013 Katılımcı Görüşleri :Mirace İrem Koyuncu, Kurumsal İletişim Yöneticisi, Ekol Lojistik, Türkiye logitrans İstanbul Fuarı’nı sektörün tüm paydaşlarını bir araya getiren, yeni işbirliklerine imkan veren, ticari ilişkileri geliştirmeye olanak sağlayan oldukça faydalı bir platform olarak değerlendiriyoruz. Bu sene fuara yönelik gerçekleştirilen pazarlama çalışmalarının etkilerini gözlemledik, ziyaretçi sayısındaki artış bizim açımızdan oldukça tatmin ediciydi. Her geçen sene bu sayının yükselen bir ivme kazanacağına inanıyoruz.
Emin Taha, Başkan, Taha Kargo, Türkiye Şirketimizin hem yurtiçi hem de yurtdışında tanıtılması konusunda önemli yeri bulunan logitrans fuarı bu yıl da faaliyetlerimize önemli katkı sağlamıştır. Önümüzdeki yıl da logitrans’da bulunmaktan mutluluk duyacağız.
Murat Hatabay, Genel Müdür Yardımcısı, Catoni Deniz İşletmeleri, Türkiye Aralıksız dört yıldır standımızın olduğu tek uluslararası fuarın logitrans olması, bu etkinliğin önemine olan inancımızın en iyi göstergesi. Her yıl daha büyüyen logitrans, temsil ettiğimiz armatörlerimiz, yurtdışı ofislerimiz, servis sağlayıcılarımız, freight forwarder ve nihai müşterilerimiz ile bir araya geldiğimiz vazgeçilmez bir toplantı merkezi haline gelmiştir.
Murat Atay, Genel Müdür, ABC Lojistik, Türkiye Her şey yolunda, mükemmel bir organizasyon, süper bir ambians. Fuara ilk kez katılmamıza rağmen çok verimli geri dönüşler aldık. Seneye daha iyi bir katılım sergilemeyi planlıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkürler.
Murat Yeşilyurt, Yönetim Kurulu Üyesi, Yeşilyurt Limanı, Türkiye Geçen seneye oranla bu sene ziyaretçi açısından daha tatmin edici bir fuardı. Her şey yolunda ve istediğimiz kesime hitap ettiğimiz için ayrı bir şekilde mutluyuz. Seneye görüşmek üzere.
Engin Mücahit Özvar, Tanıtım ve Reklam Müdürü, Turkish Cargo, Türkiye Turkish Cargo olarak, logitrans 2013’ün bir parçası olmaktan mutluluk duyduk. Fuar, çeşitli bölgelerden acenteler ile yapılan görüşmeler, farklı iş kollarından gelen charter talepleri neticesinde bizim için oldukça verimli geçmiştir. logitrans kapsamında gerçekleşen “2014 yılı Türk Hava Kargo Sektöründeki Fırsatlar ve Tehditler” konulu panelimiz oldukça ilgi çekmiştir. logitrans 2014’de görüşmek üzere.
Hasan Hatipoğlu, Genel Müdür, Lufthansa Cargo, Türkiye İlk katılımımız olmasına rağmen çok olumlu ve verimli geçen üç fuar günü yaşadık. Hava Kargo sektörlerindeki meslektaşlarıma da 2014 senesinde katılım için şimdiden girişimde bulunmalarını hararetle tavsiye ederim.
2013 yılı logitrans fuarı daha hedef odaklı idi. Başarılı bir organizasyon oldu. Önümüzdeki yıllarda Türkiye ve yabancı lojistik firmalarının daha da fazla katılımını görmek isteriz.
Dilhan Vergili, Lojistik Müdürü, Tuzcuoğlu Holding, Türkiye logitrans Fuarı’na ilk katılışımız. Verimli bir fuar geçirdiğimizi söyleyebiliriz. 2014 katılımı için olumlu düşünmekteyiz. Tüm fuar ekibine teşekkür ederiz.
Agit Kaplan, Satış ve Pazarlama Müdürü, MKL Lojistik, Türkiye Bizim adımıza etkili bir organizasyondu. Tedarikçi firmaların, üreticilerin ve forwarderların buluşmasında çok etkili olduğunu düşünüyorum. Gerek müşteri, gerekse çözüm ortakları kazanmamıza vesile oldu.
Çetin Nuhoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı, Tırsan, Türkiye Türkiye’nin nasıl bir lojistik fuarına ihtiyacı var diye soracak olursanız, logitrans gibi bir fuar diyebiliriz. Burada fuara katılan firmaların yönetim kurulu başkanlarını, üst düzey yöneticileri görüyoruz. logitrans sadece lojistik değil ticaretin temel taşlarının bir araya geldiği bir fuardır.
Erdal Kılıç, Genel Müdür, Soft Bilgi İşlem, Türkiye Fuarın gelişimini izlemekten memnunuz. Şirketimiz fuar katılımından her yıl daha fazla memnuniyet duymakta ve yararlanmaktadır. Önümüzdeki dönemlerde daha büyük bir stand ile katılmak istemekteyiz.
Serkan Ardahanlı, Genel Müdür, Gps-Buddy, Türkiye Katılımcı firmaların kalitesi yüksek ve ziyaretçi sayısı da olumlu. Teknik bir aksaklık ya da herhangi bir olumsuzluk yaşamadık. Teşekkürler. Tomchuk Yuriy, Demiryolu Departmanı Başkan Yardımcısı, Ukrayna Altyapı Bakanlığı,
Ukrayna Genel olarak organizasyon ve stand ekipmanı iyiydi. Ziyaretçi sayısı ve kalitesi kesinlikle tatmin ediciydi. Bir sonraki logitrans için şimdiden sabırsızlanıyoruz.
Panagiotis Nikolaou, Mekanik Mühendisi, Liman Servisleri Departmanı, IGOUMENITSA Liman Otoritesi, Yunanistan “Böylesine mükemmel organize edilmiş olan logitrans Fuarı için sizlere teşekkür ederim. Liman olarak burada bulunmamız ve edindiğimiz kontaklar açısından fuar çok faydalı geçti.”
Anthony Petillon, Geliştirme ve Strateji , Calais Limanı, Fransa “Calais Limanı olarak 2010 yılından beri logitrans’a katılıyoruz. Taşımacılık firmaları ve haulierlarını bir arada bulabildiğimiz nadir buluşma noktalarından birisi olduğu için bu etkinliği çok takdir ediyoruz. Türkiye pazarı sürekli gelişiyor ve bu fuar git gide daha da profesyonelleşiyor. Seneye görüşmek üzere!”
Karsten Sachsenröder, CEO, AAE – Ahaus Alstätter Eisenbahn Holding AG, İsviçre “AAE olarak logitrans’a ikinci katılımımız başarılı geçti. Avrupa’nın lider standart navlun vagon kiralama firması olarak geçen seneki fuarda zaten edinmiş olduğumuz ilişkileri geliştirme fırsatı bulma, başlıca karar vericilerle tekrar bir araya gelme ve bir çok başlık hakkında müzakerede bulunma fırsatı yakaladık. Demiryolu sektörünün fuardaki ağırlığını arttırmak adına, TCDD’ye ek olarak Türkiye’nin büyük demiryolu navlun tedarikçilerinin de bir sonraki logitrans’da standlı katılım sağlaması çok iyi olacaktır.
Holger Föh, Fuar ve Etkinlikler Bölümü Başkanı, BLG Logistics Group, Almanya “Fuarın bu kadar olumlu yönde gelişmesi bizi fevkalade şaşırttı ve hemen burada 2014’de yeniden katılacağımızı söyleyebiliriz. BLG olarak sadece çok sayıda bağlantı kurmakla kalmadık, bu kişiler aynı zamanda çok yüksek nitelikteydi.”
Steffen Hanik, Bölge Satış Müdürü, BITO-Lagertechnik (depolama sistemleri), Almanya “İlk defa bir ihtisas fuarında Türk satış partnerimizle yer aldık.“Made in Germany” gibi güçlü bir isim aracılığıyla Alman Pavilyonu bünyesinde katılım sağladık. İlerde pazarın geliştirilmesinde bize çok yardımcı olacak yeni ve ilginç bağlantılar kurmayı başardık.
Peter Jedlicka, Genel Müdür, MULTINAUT Donaulogistik GmbH, Avusturya MULTINAUT firma ortağı ve RUBISHIPS Genel Müdürü olarak benim için İstanbul’da düzenlemiş olan logitrans fuarı başarılıydı. Türk iş ortakları ile yaptığımız toplantıların yanı sıra birçok yeni bağlantılar kurma fırsatım oldu. Imperial Group ile müşterek katılımımız sayesinde hedeflerime ulaştık.
Michael KUBENZ, Yönetici Ortak, Kube & KUBENZ, Almanya “logitrans 2013 bir kez daha Türk lojistik pazarının büyümesine katılmak isteyenlerin için mecrubi bir etkinlik olduğunu kanıtladı.
Dr Robert Schönberger, Genel Müdür, Logistik-Cluster Schwaben (Logistics ClusterSwabia), Almanya “logitrans 2013 firmalarımıza Alman ülke katılımı eşliğinde Türk pazarına ilk adımlarını atması için iyi bir fırsattı. Organizatör tarafından sunulan birinci sınıf destek ile beraber “Tek bir yerden alışveriş” konsepti, pazara girmemize yardım etti.