Bombardier Transportation En Yeni Ulaşım Çözümlerini Eurasia Rail 2014 Fuarı’nda Tanıttı

Bombardier Transportation En Yeni Ulaşım Çözümlerini Eurasia Rail 2014 Fuarı’nda Tanıttı :Demiryolu teknolojilerinin lideri Bombardier Transportation, 6-8 Mart tarihleri arasında İstanbul Expo Center’da düzenlenen Eurasia Rail 2014 Fuarı’nda çevre dostu, yenilikçi ve ileri teknolojiye sahip ulaşım çözümlerini, Türkiye’nin hızla gelişen ray ulaşımı sistemine uygun BOMBARDIER ZEFIRO yüksek hızlı tren, BOMBARDIER TRAXX AC Last Mile lokomotif ve sürücüsüz, otomatik Bombardier INNOVIA ailesini tanıttı.
Eurasia Rail 2014’de Tanıtılan Bombardier Transportation Çözümleri
250 km’den 350 km/h gibi en üst hız limitlerinde çalışma yeteneğine sahip ZEFIRO ailesi Bombardier’nin yüksek hızlı seyahat alanındaki amiral ürün yelpazesini oluşturuyor. Avrupa ağında çalışmak için tam donanıma sahip ZEFIRO’nun ağırlığı azaltan alminyum gövdesi yüksek hızlarda yolcu konforunu, geliştirilmiş cer sistemi ise güvenilirlik ve performans garantisi sağlıyor.
Yenilikçi BOMBARDIER TRAXX AC Last Mile lokomotifi, elektrikli ve elektrikli olmayan demir yolu hatlarında geçiş için stop ettirilmeden çalışma özelliğine sahiptir. Lokomotif, sadece kısa mesafelerde bataryası ile çalışabildiği için tamamen emisyonsuzdur. Bu yeni teknoloji, rekabetçi global pazarda müşterilere kesintisiz lojistik sunmaktadır.
Bombardier’in en yeni INNOVIA Otomatik Taşıma Sistemleri, sürdürülebilir entegre mobilite sunar, trafik tıkanıklığını ve hava kirliliğini azaltmak üzere karayolundan demiryoluna geçiş için acil ihtiyaçları karşılar. Monoray, metro ve otomatik insan taşıma çözümlerini içeren bu çok yönlü tam otomatik ve sürücüsüz teknoloji portföyü, güvenilir performans ve genel çalışma esnekliğini etkili yolcu kapasitesi, enerji tüketimi ve alan kullanımı ile birleştirerek şehir içi trafiğini en iyi şekilde düzenler.
Dünyanın lider metro tedarikçisi Bomberdier’in son teknoloji ürünü, yüksek kapasiteli MOVIA metroları Londra, Berlin, Şanghay, Singapur ve Yeni Delhi gibi büyük şehirlerde hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli ulaşım sağlıyor. Türkiye’de ilk defa 1995 yılında Ankara’da ilk metro sistemini kuran Bombardier, daha sonra İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir ve Bursa gibi Türkiye’nin farklı şehirlerinde hafif raylı ulaşım (LRT) ve tramvay sistemleri geliştirdi, 2011 yılından bu yana Bursa’da kullanılan 30 BOMBARDIER FLEXITY Swift, hafif ray araçları hava kirliliğinin azaltmasına ve ulaşımın kalitesini geliştirmeye yardımcı olmuştur.
Bombardier aynı zamanda Irmak-Karabük-Zonguldak hattını, ERTMS Seviye 1 ve bağlantı kontrolleri için yüksek kaliteli BOMBARDIER INTERFLO 250 teknolojisi ile donatmakta, aynı zamanda, BOMBARDIER EBI Cab 2000 araç üstü on board sinyal cihazı 20 adet lokomotife takılmaktadır. Bu yeni teknolojiler ile BOMBARDIER MITRAC ürün portföyünün cer ve kontrol sistemlerinin kombinasyonu, hatların kapasite ve hızını arttırırak en yüksek güvenlik standartları sağlamaktadır.
Bombardier Transportation Sirket Profili


 


sohbet

Feza.Net

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar