İstanbul Gelişim Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Ticaret Kulübü, TLS Lojistik’ten Aykut Yakalı’yı Ağırladı

İstanbul Gelişim Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Ticaret Kulübü, TLS Lojistik’ten Aykut Yakalı’yı Ağırladı :İstanbul Gelişim Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Ticaret Kulübü, TLS Lojistik’ten Aykut Yakalı’yı Ağırladı TLS Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Aykut Yakalı, İstanbul Gelişim Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Ticaret Kulübü’nün misafiri oldu. TLS Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Aykut Yakalı, İstanbul Gelişim Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Ticaret Kulübü’nün düzenlediği kahvaltılı sohbet toplantısının misafiri oldu.
Öğrenciler, sektörün deneyimli yöneticilerinden olan Aykut Yakalı’dan, lojistiğin derslerde okutulmayan, bizzat tecrübe edilerek öğrenilen yönlerini ve piyasanın bilinmeyenlerini dinledi. Sohbet toplantısı, 13 Mart günü İBB Avcılar Sosyal Tesisleri?nde gerçekleştirildi. Öğrencilerin büyük ilgisini çeken toplantıda konuşmacı Aykut Yakalı?nın yanı sıra Kulüp Danışmanı ve Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. İsmail Cem Ay da hazır bulundu. Aykut Yakalı, Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümü ile Uluslararası Ticaret bölümünde okuyan gençlere, kariyer planlamalarında kullanabilecekleri çok değerli bilgiler aktardı.
Kulüp üyeleri, ileride belirlenecek bir tarihte TLS Lojistik Genel Merkezi’ne bir de ziyaret düzenleyerek sektördeki işleyişi canlı olarak gözlemleme şansı bulacak. Sohbet toplantısıyla ilgili bir değerlendirme yapan Aykut Yakalı şunları söyledi: Karşımda çok heyecanlı ve ilgili bir kitle bulmaktan çok mutlu oldum. Bu toplantı sayesinde, sektörümüzün gelecekteki yıldızlarıyla tanıştım, gözlerindeki heyecan ve ışığı bizzat gördüm. Birkaç saatlik süre içinde kendilerine, merak ettikleri her konuda bilgilerimi aktarmaya çalıştım.
Bundan sonra da kendilerine destek olmaya devam edecek, yarınlara hazırlanırken ihtiyaç duyacakları konularda yanlarında olacağız. TLS Lojistik Hakkında Rekabetçi lojistik çözümleri ile müşterilerine hizmet veren TLS Lojistik, sektöre 2000 yılında girmiştir. 2002 yılına kadar depo ve özel antrepo işleticisi olarak hizmet veren TLS Lojistik, bu tarihten itibaren Türkiye genelinde dağıtım hizmeti sunmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana, müşterilerinin rekabetçiliğine katma değer sağlayan TLS Lojistik; esnek, hızlı karar alan ve verimliliğe odaklı bir lojistik şirketi olarak müşterilerinin ana faaliyetlerine odaklanmasını sağlamaktadır. TLS Lojistik, müşterilerine sunduğu çözümlerle sürdürülebilir rekabet gücüne ulaşmalarında önemli bir iş ortağı olarak hizmet vermektedir. www.tlslojistik.com


 İlk yorum yapan olun

Yorumlar