Anadolujet ’ten erken bilete avantajlı seyahat

Anadolujet ’ten erken bilete avantajlı seyahat :AnadoluJet, düzenlediği ‘Erken Rezervasyon Kampanyası’ ile tüm yolcularını 30 Haziran – 23 Temmuz 2014 tarihleri arasındaki uçuşlarda her şey dâhil yalnızca 39 TL’ye uçuruyor.
Halkın hava yolu AnadoluJet, tüm yolcularına ekonomik ve konforlu seyahatin kapılarını açmaya devam ediyor. Düzenlediği ‘Erken Rezervasyon Kampanyası’ ile AnadoluJet, tüm yolcularını 30 Haziran – 23 Temmuz 2014 tarihleri arasındaki uçuşlarda her şey dâhil yalnızca 39 TL’den uçuruyor.
AnadoluJet’in yolcularına yaz aylarında yapmayı düşledikleri seyahatler için hesaplı uçuş fırsatları sunan ‘Erken Rezervasyon Kampanyası’ kapsamında 14 -17 Nisan 2014 tarihleri arasında satışa çıkacak biletler, KKTC uçuşları hariç tüm iç hatlarda ve tek yönlü uçuşlarda geçerli olacak. AnadoluJet yolcuları, sınırlı sayıda olan biletleri tüm satış kanalları üzerinden satın alabilecek.
AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

 

Reklamlar

Benzer demiryolu haberleri

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.