Akçakoca, Çevre Yolu Ve Köy Yoluna Başlantı Yolu Yama Çalışması Başladı

Akçakoca, Çevre Yolu Ve Köy Yoluna Başlantı Yolu Yama Çalışması Başladı :Akçakoca, Arabacı Köyü ve çevre yoluna çıkan bölümde asfalt yama çalışması başladı.
Düzce Özel İdare tarafından asfalt malzemesinin sağlandığı ve yıllardır su ize hattının geçmesinin ardından yapılamayan Akçakoca Yukarı Mahalle ve çevre yolu arasındaki yolun asfalt yama çalışması başlatıldı. Akçakoca Belediyesi ishale hattı çalışmaları esnasında yukarı mahalleden çevre yoluna kadar ki güzergahta bozulan yolların, Akçakoca Fen İşleri Müdürlüğüne ait personel ve araçların kullanılmasıyla ve Özel idarenin asfalt malzeme teminiyle asfaltlama çalışmaları gerçekleştirildiği öğrenildi.

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.