Goncalı – Kaklık ve Manisa – Dumlupınar Hattı Projesi , etüt, mühendislik ve ve danışmanlık hizmetleri ihalesinin şartname hazırlık çalışmaları tamamlanma aşamasına geldiTCDD Goncalı – Kaklık ve Manisa – Dumlupınar Hattı Projesi , etüt, mühendislik ve ve danışmanlık hizmetleri ihalesinin şartname hazırlık çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi

T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü’nün, “Goncalı – Kaklık ve Manisa – Dumlupınar Hattında Bulunan Köprü ve Menfezlerin Yük Taşıma Kapasitelerinin Belirlenmesi Proje, Etüt, Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri Alımı” ihalesi ile ilgili şartname hazırlık çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi.

Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; önümüzdeki günlerde ihalenin 3G kapsamına alınması için Kamu İhale Kurumu’na başvurulacak. Gerekli onayların alınmasından sonra yıl içinde ihale ilanı yapılarak firmalardan teklif vermeleri istenecek. Bilindiği gibi söz konusu ihale daha önce 3 firmadan daha az firma teklif verdiği için iptal edilmişti.
Ref.: Yatırımlar Dergisi 1171/03 Mart 2014 (ÖA)

Kaynak : www.yatirimlar.com

Reklamlar

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.