Ankara metrosunu su bastı (Video)Ankara metrosunu su bastı :Ankara’da şiddetli sağanak yağış nedeniyle Batıkent metrosunu su bastı. Meteoroloji sel ve su baskınları konusunda uyardı.

Ankara’da öğleden sonra başlayan şiddetli sağanak yağış nedeniyle Batıkent metrosunu su bastı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Başkent’te ilgililerin ve vatandaşların ani sel, su baskını, yıldırım ve dolu gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.

DHA’nın haberine göre, erken saatlerde yaptığı açıklamada ise ülkenin büyük bölümünde sağanak yağışın etkili olacağı, ani su baskını ve sel konusunda dikkatli olunması gerektiğini belirten Meteoroloji Genel Müdürlüğü, oluşabilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, yıldırım, dolu vb.) karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği hususunda uyardı.
Batıkent metrosunu su bastı

Ankara’yı etkisi altına alan sağanak yağışın ardından Batıkent metro istasyonunu su bastı. İstasyonun tavanının su alması nedeniyle platform üzerindeki yolcular zor anlar yaşadı. İstasyonda çekilen fotoğraflar Twitter’da paylaşıldı.Twitter kullanıcıları, ‘Ankara’ya Marmaray geldi’ şeklinde espriler yaptı.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.