Demiryolu Düzenleme Genel Müdürlüğü ‘nün Kurumsal Yapısının İyileştirilmesi Projesi Teknik yardım ihalesinin ön seçimini kazanan ortak girişimler belli olduMFİB Demiryolu Düzenleme Genel Müdürlüğü ‘nün Kurumsal Yapısının İyileştirilmesi Projesi Teknik yardım ihalesinin ön seçimini kazanan ortak girişimler belli oldu

Merkezi Finans ve İhale Birimi (MFİB) tarafından gerçekleştirilecek olan, Demiryolu Düzenleme Genel Müdürlüğü’nün Kurumsal Yapısının İyileştirilmesi Projesi ile ilgili yeni gelişmeler kaydedildi.
Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; söz konusu proje kapsamındaki Teknik yardım ihalesi (EuropeAid/134905/ D/SER/TR) için ön seçimi kazanan ortak girişimler belli oldu. Ortak girişimlerden önümüzdeki günlerde teklif istenecek. Ön seçimi kazanan ortak girişimler şöyle belirlendi:
1. Adetef (Fransa) – WYG Türkiye – WYG International Limited (İngiltere) – Egis International (Fransa) – Armada Eğitim ve Belgelendirme (Türkiye)
2. DB International GmbH (Almanya) – Ankon Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. (Türkiye) – GIZ (Almanya)
3. NTU International (Danimarka) – Systra (Fransa) – Idom Ingeneria y Consultoria (İspanya) – Ove Arup & Partners (İngiltere) – Arup Mühendislik (Türkiye)
4. Piri Group (Türkiye) – Ecorys (Türkiye) – Railistics GmbH (Almanya) – Ecorys Netherland BV (Hollanda)
5. Project Management Limited (Türkiye) – KTI Institute (Macaristan) – Vialto Consulting (Macaristan)
Sözleşme ile Demiryolu Düzenleme Genel Müdürlüğünün kurumsal, teknik ve idari kapasitesi güçlendirilecek, demiryolu sektöründe AB mevzuatına uyumun arttırılması ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına bağlı olan Demiryolu Düzenleme Genel Müdürlüğünün kapasitesini geliştirme yoluyla rekabetçi, şeffaf ve etkili bir demiryolu sektörünün oluşturulmasını kolaylaştırılacak.
Ref.: Yatırımlar Dergisi 1171/03 Mart 2014 (GB)

Kaynak : www.yatirimlar.com

 

Reklamlar

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.