Eskişehirde Elektrik KesintisiEskişehirde Elektrik Kesintisi :Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından, Eskişehir’in 3 mahallesinde bir günlük elektrik kesintisi yapılacağı açıklandı.

Yapılan yazılı açıklamada, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın tramvay uzatma hatları yapımı işi çalışmalarına paralel olarak Batıkent, Çamlıca ve Büyükdere mahallelerinin muhtelif sokaklarında yeni tesis edilen beton köşklerin mimik diyagram ayarlarının yapılması için 6 Haziran 2014 Cuma günü saat 09.00 ile 18.00 arasında aşamalı ve kısa süreli olarak elektrik kesintileri yapılacağı belirtildi.

Elektrik kesintisi yapılacak olan yerler ise şöyle:
“Batıkent Mahallesi: Org. Kıvrıkoğlu Caddesi bir kısmı, Başpınar Sokak, Kumluca Sokak, Gündüz Ökçün Bulvarı bir kısmı, Aydınlar Sokak, Ak Sokak, Ulusal Egemenlik Bulvarı bir kısmı, Benek Sokak, Şehit Nedim Sarı Caddesi, Demli Sokak, Cengizhan Sokak, Yıldızören Sokak, Harbiye Sokak. Çamlıca Mahallesi: Ulusal Egemenlik Caddesi bir kısmı, Behçet Necatigil Caddesi, Kaderler Sokak, Dodurga Sokak, Harman Sokak, Avcıpınar Sokak, Mavi Sokak, Panayır Sokak, Barut Sokak, İlke Sokak, Eğitmen Sokak, Budaklı Sokak, Yiğitbaşı Sokak, Elçin Sokak, Laleli Sokak, Tülay Sokak, Domaniç Sokak. Büyükdere Mahallesi: Halkalı Sokak, Kardeşçe Sokak, Akarlar Sokak, Ensözlü Sokak, Tokyol Sokak, Zeytinli Sokak, Tezcaner Sokak, Özcanlılar Sokak, Karanfilci Sokak, Dumanlıdağ Sokak, Kılıçkaya Sokak, Halk Caddesi bir kısmı, Sümbülcük Sokak, Müberra Sokak, Kaya Sokak, Çığıltı Sokak, Çayırlık Sokak, Birlikçe Sokak, Savaş Sokak, Millet Caddesi bir kısmı, Canlar Sokak, Çayırlar Sokak, Özcanlı Sokak, Lale Bahçesi Sokak, Uysallar Sokak, Kaplanlar Sokak, Karakaya Sokak, Düğün Çiçeği Sokak.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.