Kahramanmaraş – Türkoğlu Lojistik Merkezi Projesi KLV – Silyol İnşaat ortak girişimi yapım ihalesinin sonucu için KİK’e itirazda bulunduTCDD Kahramanmaraş – Türkoğlu Lojistik Merkezi Projesi KLV – Silyol İnşaat ortak girişimi yapım ihalesinin sonucu için KİK’e itirazda bulundu

T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü’nün “Kahramanmaraş – Türkoğlu Lojistik Merkezi Yapımı” ihalesinde yeni gelişmeler kaydedildi.
Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; KLV – Silyol İnşaat ortak girişimi söz konusu ihalenin sonucu için Kamu İhale Kurumu’na itirazda bulundu. Bu aşamada KİK kararı bekleniyor.
Bilindiği gibi yaklaşık maliyeti 103.746.639,52 lira olarak belirlenen ihaleyi 56.849.459 lira teklifi ile Akçadağ – Sigma – Özge İnşaat ortak girişimi kazanmıştı.
Söz konusu ihale kapsamında, Lojman Müdürlüğü Binası, Sosyal Tesis Binası, Tesisler ve Trafik Hizmet Binası, Trafik gözetleme kulesi, 2 adet güvenlik kulübesi, yükleme rampası, konteyner sahası, boşaltma çukuru, vinç kirişi, ihata duvarları, peyzaj imalatı, altyapı inşaatı, stok sahası yapılacak.
Ref.: Yatırımlar Dergisi 1182/19 Mayıs 2014 (ÖA)

Kaynak : www.yatirimlar.com

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.