KGM 9. Bölge Devam Eden Yol Yapım ve Büyük Onarım Çalışmaları İhalesi Etüt, proje, taşınmazlar kontrollük ve danışmanlık ihalesi sonuçlandı

KGM 9. Bölge Devam Eden Yol Yapım ve Büyük Onarım Çalışmaları İhalesi Etüt, proje, taşınmazlar kontrollük ve danışmanlık ihalesi sonuçlandı
Karayolları (KGM) 9. Bölge Müdürlüğü tarafından 10 Ocak 2014 günü teklifleri toplanan “Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü Merkez ve Bölge Sınırları Dahilinde Devam Eden Yol Yapım ve Büyük Onarım Çalışmalarında Araştırma, Kalite Kontrol, Yapım Proje Kontrol İzleme, Etüt Proje ve Taşınmazlar Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet alımı” ihalesi sonuçlandı.
Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; yaklaşık maliyeti 20.740.536,00 lira olarak belirlenen ihaleyi 15.992.982 lira teklifiyle Mega Mühendislik Müşavirlik firması kazandı. Yetkililer, ihaleyi kazanan firma ile sözleşme imzlandığını kaydettiler. İhaleye katılan diğer firmalar şöyle belirlendi:
1. Akar-Su Mühendislik
2. Altınok Müşavirlik
3. Arma İnşaat
4. Emay Mühendislik
5. Gözlem Mühendislik
6. Mescioğlu Mühendislik
7. Proyapı Mühendislik
Ref.: Yatırımlar Dergisi 1162/30 Aralık 2013 (OK)

Kaynak : www.yatirimlar.com

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.