Palu – Genç – Muş Arası Demiryolu Deplase Projesi İkmal inşaatı işleri ihalesinde yeni gelişmeler kaydedildiTCDD Palu – Genç – Muş Arası Demiryolu Deplase Projesi İkmal inşaatı işleri ihalesine çıkılabilmesi için TCDD Yönetim Kurulu onayı alındı

T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan “Palu – Genç – Muş Arası Demiryolu Deplase Projesi” kapsamındaki “ikmal inşaatı işleri” ihalesi ile ilgili yeni gelişmeler kaydedildi.
Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; söz konusu ihale ile ilgili ilan yapılabilmesi için TCDD Yönetim Kurulu onayı alındı.
Bu aşamada görüştüğümüz yetkililer, önümüzdeki günlerde söz konusu ihale için ön seçim ilanında bulunacaklarını kaydettiler.
İhaleye ait dokümanlar, ilanın yayımlanmasından sonra bedeli karşılığında aşağıdaki adresten mesai saatleri içinde temin edilebilecek.
TCDD Genel Müdürlüğü
Talatpaşa Bulvarı 06330 Gar/Ankara
Tel: 0312 309 05 15 – 4129
Bilindiği gibi “Palu – Genç – Muş Ovası (114 km) Demiryolu Deplasmanı Yapım İşi” ihalesini kazanan Cengiz İnşaat – Özaltın İnşaat – Samsung CRT Corp. ortak girişimi ile 22 Aralık 2011 günü 630.413.261 TL üzerinden sözleşme imzalanmıştı.
Ref.: Yatırımlar Dergisi 1060 / 26 Aralık 2011 (ÖA)

Kaynak : www.yatirimlar.com

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.