Konya – Karaman İstasyonları Arası Mevcut Hattın Çift Hatta Dönüştürülmesi Projesi kontrollük hizmetleri ihalesinin sonucu için TCDD’ye itirazda bulunulduTCDD Konya – Karaman İstasyonları Arası Mevcut Hattın Çift Hatta Dönüştürülmesi Projesi Mega Mühendislik firması kontrollük hizmetleri ihalesinin sonucu için TCDD’ye itirazda bulundu

T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü’nce 11 Haziran 2014 günü mali zarfları açılan, “Konya – Karaman İstasyonları Arası Mevcut Hattın Çift Hatta Dönüştürülmesi Yapım İşine Yönelik Kontrollük Hizmetleri Danışmanlık Hizmeti” ihalesi ile ilgili yeni gelişmeler kaydedildi.
Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; Mega Mühendislik firması kontrollük hizmetleri ihalesinin sonucu için TCDD’ye itirazda bulundu. Bu aşamada TCDD’nin itiraza cevap vermesi beklenecek.
Bilindiği gibi, yaklaşık maliyeti 7.980.262,91 lira olarak belirlenen ihaleyi 5.174.857 lira teklifi ile Tümaş Türk Mühendislik firması kazanmıştı. İhalede mali zarfları açılan diğer firmalar şöyleydi:
1. Mega Mühendislik
2. UBM A.Ş.
Ref.: Yatırımlar Dergisi 1188 / 30 Haziran 2014 (İY)

Kaynak : www.yatirimlar.com

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.