Konya – Karaman İstasyonları Arası Mevcut Hattın Çift Hatta Dönüştürülmesi Projesi kontrollük hizmetleri ihalesine yapılan itiraza TCDD yanıt verdiKonya – Karaman İstasyonları Arası Mevcut Hattın Çift Hatta Dönüştürülmesi Projesi TCDD, Mega Mühendislik firmasının kontrollük hizmetleri ihalesinin sonucu için yaptığı itiraza yanıt verdi

T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü’nce 11 Haziran 2014 günü mali zarfları açılan, “Konya – Karaman İstasyonları Arası Mevcut Hattın Çift Hatta Dönüştürülmesi Yapım İşine Yönelik Kontrollük Hizmetleri Danışmanlık Hizmeti” ihalesi ile ilgili yeni gelişmeler kaydedildi.
Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; TCDD, Mega Mühendislik firmasının kontrollük hizmetleri ihalesinin sonucu için yaptığı itiraza yanıt verdi. Bu aşamada firma KİK’e gitmezse ihaleyi kazanan firma sözleşme için davet edilecek.
Bilindiği gibi, yaklaşık maliyeti 7.980.262,91 lira olarak belirlenen ihaleyi 5.174.857 lira teklifi ile Tümaş Türk Mühendislik firması kazanmıştı. İhalede mali zarfları açılan diğer firmalar şöyleydi:
1. Mega Mühendislik
2. UBM A.Ş.
Ref.: Yatırımlar Dergisi 1189 / 07 Temmuz 2014 (ÖA)

Kaynak : www.yatirimlar.com

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.