Tokat Sanayi Sitesi Çukur Yollardan Kurtuluyor

Tokat Sanayi Sitesi Çukur Yollardan Kurtuluyor :Tokat Sanayi Sitesi’ni çukur yollardan kurtarmak için harekete geçen belediye ekipleri asfalt çalışması başlattı.
Sanayi sitesinin uzun yıllar el atılmayan ve bakımsızlık nedeni ile büyük çukurların oluştuğu yollarda asfalt çalışması başlatıldı. Çalışmaları yerinde inceleyen Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, sanayi sitesinde ihtiyaç hissedilen yolların asfaltlanacağını kaydetti. Tokat Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Fehmi Çankaya ise sanayi esnafına verilen değerden dolayı Başkan Eroğlu’na teşekkür ederek, “Sanayi sitesinde istediğimiz hemen her yeri asfaltladılar. Bu konuda kendilerine müteşekkiriz. Sanayimizin güzelleşmesi hem esnafımıza hem de sanayiye gelen yabancılar açısından çok önemli. Asfalt ihtiyacımızın çözülmesinden dolayı mutluyuz. Başkanımız sağ olsun her konuda yanımızda” diye konuştu.

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.