Fethiye Belediyesi Babadağ Teleferik Projesi Önümüzdeki aylarda ihale ilanı yapılması bekleniyor

Fethiye Belediyesi Babadağ Teleferik Projesi Önümüzdeki aylarda ihale ilanı yapılması bekleniyor

Fethiye Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan “Fethiye Belediyesi Babadağ Teleferik Yapımı” ihalesi ile ilgili yeni gelişmeler kaydedildi.
Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; söz konusu projenin imar planında yapılacak değişiklikler için Bakanlık onayı bekleniyor.
Gerekli onayların alınmasından sonra şartname hazırlık çalışmaları tamamlanacak ve önümüzdeki aylarda ihale ilanı yapılacak.
Bu aşamada görüştüğümüz yetkililer, söz konusu ihalenin Fethiye Belediyesi’ne Bağlı Fethiye Güç Birliği Ltd. Şti. tarafından yapılacağını kaydettiler.
Ref.: Yatırımalar Dergisi 1121 / 04 Mart 2014 (OK)

Kaynak : www.yatirimlar.com

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.