Herekede asfalt çalışmaları başladı

Herekede asfalt çalışmaları başladı : Körfez Belediyesi, ilçenin cadde ve sokaklarında ummalı bir çalışma başlattı. Gerçekleşen büyük çaplı projeler haricinde halkın istek ve taleplerini göz önüne alarak Körfez’in çeşitli cadde ve sokaklarında asfaltlama çalışmaları gerçekleşiyor. Çalışmaları an ve an takip eden Belediye Başkanı İsmail şehir genelinde asfaltlama çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini belirtti. Başkan Baran yapılan çalışmaları takip etmenin yanı sıra ayrıca bilgiler alıp inceliyor.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin muhtelif sokak ve caddelerinde asfalt serim, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Belediye ekipleri Ağadere caddesini bir gecede baştan aşağıya hem asfaltlayıp hem de yenilemişti. Şehir genelinde yapımı tamamlanan ve devam eden asfalt çalışmaları vatandaşların takdirini kazanıyor.
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran çalışmaların son hızla devam ettiğini belirterek; “Halkımıza layık olmak onların yaşamlarını kolaylaştırmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hemşerilerimiz için birçok alanda hizmet ürettik ve üretmeye de devam ediyoruz” dedi.
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran göreve geldiği günden itibaren ilçe genelinde 30 bin ton asfaltlamaya imza atan belediye ekipleri, Hereke’de devam eden cadde yenilemelerinde 800 ton asfaltlama işlemi gerçekleştirdi. Çalışmalarda 20 personel, 6 kamyon ve 6 iş makinesi görev yapıyor. Aynı şekilde Hereke mahallesinde Cumhuriyet Bulvarı ve Sahil Caddesinde başlatılan çalışmalar tüm hızıyla devam ederken çalışmalar sona erdiğinde Herekeliler büyük bir nefes alacak. Çalışmalardan dolayı memnun olduklarını dile getiren vatandaşlar Belediye Başkanı İsmail Baran’ın Herekelilerin ve Körfezlilerin yanında olduğunu dile getirdiler. Çalışmaların kendi istek ve talepleri doğrultusunda gerçekleştiğinin de altını çizen Herekeliler çalışmaların titizlikle yürütüldüğü için de Başkan Baran’a teşekkür ettiler.
Körfez’in her geçen gün büyük bir gelişme sağladığını belirten Belediye Başkanı İsmail Baran, “Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz şehrin farklı noktalarında çalışmalarını sürdürüyor. Halkın istek ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımıza yön veriyoruz. Amacımız kısa sürede hızlı, etkin ve kaliteli hizmeti vatandaşlarımıza sunarak hemşerilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Gerçekleştirilen her hizmet Körfez için. Halkımızın rahat bir yaşam sürmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.İlk yorum yapan olun

Yorumlar