Yeşilyurt Belediyesi araç filosunu güçlendiriyor

Yeşilyurt Belediyesi araç filosunu güçlendiriyor :Yeşilyurt Belediyesi vatandaşlarına daha iyi hizmet verebilmek için araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor.
Yeni araçların Yeşilyurt Belediyesi’ne kazandırılması nedeniyle düzenlenen törende konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “İşlerimizi kolaylaştırmak, hizmette verimliliği arttırmak ve daha iyi hizmet verebilmek için araç parkımızı güçlendiriyoruz. 3, 4 ay önce siparişini verdiğimiz asfalt finisher makinemizi teslim aldık.
Bir yandan yol asfalt ihalemizi alan firmamız ve Büyükşehir belediyemiz asfalt dökerken diğer yandan biz finisher makinemiz ile Yeşilyurtlu hemşerilerimize hizmet götüreceğiz. Bu makineyle beraber kurulacak ekibimiz zaman kaybetmeden çalışmaya başlayacaktır. Geldiğimiz ilk günden beri söylediğimiz gibi bir belediyenin gücü aslında araç ve ekipmanlarının gücüyle ortaya çıkar” dedi.
Uğur şunları söyledi:
“Bu yönüyle de 1 adet finisher, 4 adet silindir, 1 adet beko loder, 1 adet greyder, 1 adet ekskavatör, 1 adet yükleyici, 3 adet süpürge, 3 adet arazöz, 4 adet harfiyat kamyonu, 1 adet kamyon kasalı, 1 adet asfalt distribütör, 1 adet yama robotu, 1 adet tır ile toplamda 23 adet iş makinemizle Yeşilyurtlu hemşerilerimize hizmet vereceğiz. Yeşilyurt Belediyesi olarak araç ekipmanlarımızı güçlendirmeye devam edeceğiz. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum. Malatya’mıza ve Yeşilyurtlu hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum.İlk yorum yapan olun

Yorumlar