Hurma Ve Sarısu Bağlantı Yolunda Çalışmalar Devam EdiyorHurma Ve Sarısu Bağlantı Yolunda Çalışmalar Devam Ediyor :Konyaaltı Belediyesi, Hurma ile Sarısu mahallelerini bir birine bağlayan Değirmengözü mevkinde, sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor.
Konyaaltı Belediyesi, Uncalı, Liman ve Sarısu mahallelerinin ardından sıcak asfalt çalışmalarına Hurma Mahallesi ile devam ediyor. Altınyaka ayrımından Hurma ile Sarısu Mahallesi’ni birbirine bağlayan Konyaaltı Belediyesi, açılan yollarda sıcak asfalt çalışması başlattı.
Sıcak asfalt sezonunu Uncalı Mahallesi’yle açtıklarını ve ardından Liman ve Sarısu Mahallesi’yle devam ettiklerini dile getiren Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, son olarak Sarısu Mahallesi’ni Hurma’ya bağlayan 271 sokakta asfalt çalışmalarını sürdürdüklerini kaydetti.
Hurma Mahallesi Değirmengözü mevkinde yaklaşık 2 kilometrelik bir alanda sıcak asfalt çalışmalarına devam ettiklerini ifade eden Başkan Böcek, Konyaaltı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen sıcak asfalt çalışmasına Hurma Caddesi olarak da bilinen 37. Cadde ile devam edeceklerini kaydetti.
hurma_ve_sarisu_baglanti_yolunda_calismalari_devam_ediyor

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.