Elazığda Güney Çevre Yolu ile TOFAŞ Kavşağı bağlantı yolu açıldı

Elazig Guney Cevre Yolu
Elazig Guney Cevre Yolu

Elazığda Güney Çevre Yolu ile TOFAŞ Kavşağı bağlantı yolu açıldı :Elazığ Belediyesince Güney Çevre Yolu ile TOFAŞ Kavşağı bağlantı yolunun hizmete açıldığı bildirildi.


Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, trafik akışını rahatlatmak amacıyla yapımına başlanan Güney Çevre Yolu ile Tofaş Kavşağı bağlantı yolu tamamlanarak hizmete açıldı.

Yeni bağlantı yolunda incelemelerde bulunan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, şehir içi trafiğini rahatlatmak amacıyla yaptıkları çalışmalar çerçevesinde Güney Çevre Yolu bağlantı yollarının bir bir hizmete açıldığını belirtti.

Şehir içi trafiğini rahatlatmak amacıyla Güney Çevre Yolu ile yeni bağlantı yolları yapmaya devam edeceklerini aktaran Yanılmaz, “Geçtiğimiz günlerde Hazardağlı Kavşağı bağlantı yolunu, şimdi de TOFAŞ Kavşağı bağlantı yolunu hizmete sunduk. Güney Çevre Yolu bağlantılarını artırarak, merkezdeki trafiği rahatlatacağız” ifadesini kullandı.

Yanılmaz, öte yandan Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin şehir merkezinde sürdürdükleri asfalt bakım ve onarım çalışmaları çerçevesinde Cumhuriyet Mahallesi, TOKİ civarı, Kırklar, Yenimahalle, Sanayi , Doğukent ve Ataşehir mahallelerinde kumlama, asfalt, dolgu yapımı, kaldırım bakım ve onarımı çalışmaları gerçekleştirdiklerini bildirdi.


İlk yorum yapan olun

Yorumlar