Eurasia Rail Fuarı ‘nın Açılışına Bir Ay KaldıEurasia Rail Fuarı ‘nın Açılışına Bir Ay Kaldı :05-07 Mart 2015 tarihleri arasında, Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde, Türkel Fuarcılık A.Ş. tarafından eş zamanlı konferans ve seminerle organize edilecek olan Eurasia Rail: Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı için geri sayım başladı.

2014 yılında, 25 farklı ülkeden 300 firmanın katılım sağladığı ve 50 farklı ülkeden 17.000’den fazla sektör profesyonelinin ziyaret ettiği fuarda sektör devleri yerlerini şimdiden ayırdı.

Her yıl kazandığı ivme sayesinde ilgiyle karşılanan fuarda; Türkiye ve dünyadaki kamu kuruluşlarının yanı sıra ABB, ALSTOM, BOMBARDIER, CAF, KNORR BREMSE, HYUNDAI ROTEM, SIEMENS, TALGO, VOITH TURBO, VOSSLOH, WABTEC, DURMAZLAR, KARDEMİR, ULAŞIM A.Ş, ANSALDO STS ve THALES gibi dünya devlerinin yer ayırtmasıyla, fuar şimdiden 85 % doluluk oranını yakaladı.

Eurasia Rail Fuarı, 2014 yılında olduğu gibi, demiryolu ve alt yapısıyla ilgili her türlü ürün ve teknolojinin tanıtılmasına fırsat veren uluslararası ve kendi konusunda Avrasya bölgesinin tek buluşma adresi olmaya devam edecektir.

05-07 Mart 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde görüşmek üzere…

Eurasia Rail Fuarı’nda katılımcı olarak yer almayı istiyorsanız, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçin!

Eurasia Rail Ekibi
www.eurasiarail.eu
Katilimci: contact@eurasiarail.eu
Ziyaretçi/ Medya: visitor@eurasiarail.eu
Tel: (0212) 284-2300
Faks: (0212) 278-4402

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.