Bursada ölüm yoluna dikkat

Bursada ölüm yoluna dikkat :İnegöl-Bursa karayolu üzerinde, Karayolları tarafından yaptırılan üst geçide rağmen bazı vatandaşların Huzur Mahallesi’ne geçmek için yine karayolunu kullanması, kazaya neden oldu.
Ardı ardına yaşanan ölümlü ve yaralanmalı kazalar sonrası bölgede üst geçit yapılırken, üst geçide rağmen vatandaşlar, yolun karşısına geçerken yine şehirlerarası karayolunu kullanmaya devam ediyor.
Bu durum trafik akışını tehlikeye sokarken, geçtiğimiz hafta karşıdan karşıya geçmeye çalışan yaşlı adam, otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetmiş, önceki gün yine aynı yerde kaza meydana gelmişti.
Bugün meydana gelen kazada ise, akraba ziyareti için Erzurum’un Horasan ilçesinden İnegöl’e gelen Nafiz Harman (30), akrabası ile Huzur Mahallesi’ne geçmeye çalışırken, Bursa’dan İnegöl’e seyir halinde olan sürücü M.P. yönetimindeki 23 AR 315 plakalı özel otomobil, Harman’a çarptı. Otomobilin çarptığı yaya asfalt zemine düşerek ağır yaralandı.
Harman, yoldan geçen özel bir araca alınarak İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne getirilip tedavi altına alındı. Yaralının sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi. Kaza sırasında Nafiz Harman ile birlikte karşıdan karşıya geçmekte olan yakını ise kıl payı kazayı yaralanmadan atlattı. Kaza ile ilgili tahkikatın sürdüğü bildirildi.İlk yorum yapan olun

Yorumlar