CYF-international EurasiaRail 2015 fuarındaCYF international; gelişen demiryolları endüstrisine paralel olarak, Sektörün değerli üreticileri için standartların gereklerine göre doðru ve en ekonomik ürünleri seçebilmelerine danışmanlık ederek, Seçilen ürünlerin kapılarına kadar teslimatını gerçekleştirmektedir.

CYF international’ın hizmetleri özellikle Proje bazlı çalışmalarda kendisini ön plana çıkartmaktadır. Temsilciliğini yaptığı ve sektöründe Lider firmalarının uzman Teknik Ekibi ile Üreticilerimize kendi tesislerinde Sınırsız destek sağlamaktadır.

CYF international Türkiye’de; Mader Group (Kompozit ve Boya), Vaber Industrial Spa ve Bighead firmalarının temsilciliklerini yapmaktadır.

CYF-international 05-07 Mart 2015 5. Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler Altyapı ve Lojistik Fuarında Hall 9 , F-10 nolu standında temsilcisi olduğu Mader Group, Vaber Industrial Spa firmalarının temsilci ve yöneticileri ile sektördeki faliyetlerini duyurmak ve raylı sistemlere yönelik yenilikçi ,en son standartlara uygun ürünlerimizi tanımak için ziyaretlerinizi beklemektedir.

 

Reklamlar