Karaman Erzincana Hızlı Treni Getirmiş Olsaydım Daha Mutlu Olacaktım (Video)Karaman Erzincana Hızlı Treni Getirmiş Olsaydım Daha Mutlu Olacaktım :Karaman Erzincan’a hızlı treni getirmiş olsaydım daha mutlu olacaktım TCDD Genel Müdürlüğü görevinden geçen hafta istifa eden Süleyman Karaman, Erzincan’dan Ak Parti Milletvekili aday adayı oldu.

TCDD Genel Müdürlüğü görevinden geçen hafta istifa eden Süleyman Karaman, Erzincan’dan Ak Parti Milletvekili aday adayı oldu. Karaman, “Erzincan’a hızlı treni getirmiş olsaydım daha mutlu olacaktım” dedi.

Yaklaşık 12 yıldır TCDD Genel Müdürlüğü görevini yürüten Süleyman Karaman, istifasının ardından Ak Parti İl Başkanlığına giderek Erzincan milletvekili aday adayı olarak müracaatta bulundu. Müracaatını Ak Parti İl Başkanı Orhan Bulut’a teslim eden Süleyman Karaman gerçekleştirdiği projeler hakkında bilgi verdi. Karaman, gazetecilerin ‘İçinizde bir uhde var mı?’ sorusunu şöyle değerlendirdi: “Erzincan’a hızlı treni getirmiş olsaydım çok daha mutlu olurdum. Hızlı tren inşası şu an Sivas’tan Erzincan’a doğru geliyor. Ömrüm yettiğince milletvekili olsam da olmasam da projenin takipçisi olacağım. İnşallah yüksek hızlı tren Erzincan’a gelecek ve Erzincan yüksek hızlı trenin nimetlerinden yararlanacaktır. Ankara-Erzincan o zaman 3 saat olacak.”

Reklamlar