Varsak Sanayinin Asfalt Çalışmaları TamamlandıVarsak Sanayinin Asfalt Çalışmaları Tamamlandı :Kepez Belediyesi tarafından Varsak Sanayi Sitesi yollarının asfaltlama çalışması tamamlandı.
Hazine’den tahsis edilen 93 dönüm üzerine kurulan sitenin yolların ağır tonajlı araçların da kullanılacağı düşünülerek özellikle kalın yapıldığı belirtilirken, yolun uzun ömürlü olması için asfalt kalınlığının 10 santimi bulduğu açıklandı. Uzunluğu 1500 metre olan ve toplam 16 bin metrekare genişliğindeki sanayi yollarının açılması ve asfaltlanmasının maliyetinin ise 400 bin TL olduğu kaydedildi.
Toplam 206 dükkanın yer alacağı sanayinin tamamlanan birinci etabında 40 esnafa hizmet vermeye başladığını hatırlatan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, “Hizmete giren birinci kısmındaki yolları genişletip yağmur suyu drenajını ve parke kaldırımını yaptık. Asfaltlama işlemleri de tamamlandı. Kooperatif yönetimi ile el ele vererek, sanayiyi güzelleştirmeye, esnafın taleplerini karşılamaya devam edeceğiz” diye konuştu.
varsak-sanayinin-asfalt-calismalari-tamamlandi
 

Reklamlar