2023’e 8 Kala:Türkiyede Demiryolları Yayını Eurasia Rail Fuarında Ücretsiz Dağıtılacak

2023’e 8 Kala:Türkiyede Demiryolları Yayını Eurasia Rail Fuarında Ücretsiz Dağıtılacak :Time Medya tarafından TCDD’nin 159. kuruluş yıldönümü özel dosyasıyla hazırlanan 2023’E 8 KALA: TÜRKİYE’DE DEMİRYOLLARI özel çalışması yayınlanmış ve protokol dağıtımı gerçekleştirilmiştir.


5-7 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Eurasia Rail-5. Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı’nda ücretsiz dağıtımı yapılacak olan 2023’E 8 KALA: TÜRKİYE’DE DEMİRYOLLARI yayını, 5 – 6 Mart Perşembe ve Cuma günleri 11. Hall’de 11E2 no’lu Time Medya standından ücretsiz temin edilebilecektir.

Ayrıca http://time-medya.com/#yayinlar internet sitemizden yayınımız incelenebilmektedir.

Fuar ve internet sitesi alternatifleri dışında dileyen firmalara yayınımızdan ücretsiz gönderim yapılabilecektir. Talep eden firmaların, ilgili kişi ile adres bilgilerini tarafımıza iletmesi rica olunur.

Çalışmamıza desteklerini esirgemeyen tüm kurum ve kuruluşlara sonsuz teşekkürlerimizi sunarız…

Not: 2023 Hedefleri konusunda yayınlarını sürdüren Time Medya’nın yeni çalışması, 5 -8 Mayıs 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan İDEF 2015 Fuarı’na özel SAVUNMA SANAYİ yayınıdır. İDEF yayınımız için rezervasyonlar mart ayı sonuna kadar alınacaktır.sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar