Avrasya Tüneli Projesi Civil İstanbul 15 Konferansına Konuk Olacak

Avrasya Tüneli Projesi Civil İstanbul 15 Konferansına Konuk Olacak : Yapı Merkezi ve ATAŞ, mühendis adayları ile uzmanları buluşturan etkinliğe destek veriyor
Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Yapı Kulübü’nün düzenleyeceği ‘civil istanbul 15’ isimli uluslararası mühendislik konferansı, inşaat sektöründen üst düzey yöneticiler ile geleceğin mühendis adaylarını bir araya getiriyor. Konferansta, Asya ile Avrupa kıtalarını ilk kez deniz tabanının altından karayolu tüneliyle birleştirecek olan Avrasya Tüneli Projesi (İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi), tüm boyutlarıyla ele alınacak.
Uluslararası mühendislik konferansı ‘civil İstanbul 15’, YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde 4-5-6 Mart 2015 tarihlerinde düzenlenecek. Konferansa, farklı ülkelerden yaklaşık 700 öğrenci ve inşaat sektöründen uzmanlar katılacak. Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş. (ATAŞ) ve Yapı Merkezi, etkinliğe ‘Altın Sponsor’ olarak destek veriyor.
Konferansın üçüncü günü düzenlenecek olan “Avrasya Tüneli Proje Finansmanı ve Yatırım Süreci” başlıklı oturuma ATAŞ Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tanrıverdi ve Teknik Müdür Yardımcısı Ceren Alaca katılacak. Teknik Ofis Şefi Öncü Gönenç ise “Avrasya Tüneli: TBM Tünel Özellikleri” başlıklı sunum yapacak. Aynı gün Yapı Merkezi Ar-Ge Bölümü Koordinatörü Prof. Dr. Ergin Arıoğlu ise ‘Büyük Çaplı Deniz Altı Tünelleri’ hakkında bilgi verecek.
Ayrıca ATAŞ tarafından kurulacak stantta üç gün boyunca öğrencilere Avrasya Tüneli Projesi hakkında bilgi verilecek.
sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar