Döşemealtında Grup Yollarına Sıcak AsfaltDöşemealtında Grup Yollarına Sıcak Asfalt :Antalya Büyükşehir Belediyesi, Döşemealtı ilçesine bağlı Selimiye, Karataş, Ilıca, Karaveliler, Ekşili, Camili ve Killik mahalleleri grup yollarını sıcak asfaltla buluşturuyor.
Antalya Büyükşehir Belediyesi ekipleri, köy vasfından mahalleye dönüşen Döşemealtı’na bağlı Selimiye, Karataş, Ilıca, Karaveliler, Ekşili, Camili ve Killik mahallelerini birbirine bağlayan toplam 13 kilometrelik grup yolunu sıcak asfaltla kaplıyor.
Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Döşemealtı Koordinatörü Nurettin Tursun, Büyükşehir Meclis Üyesi Muhammet Ural ve Camili Mahalle Muhtarı Halil Taş çalışmaları yerinde inceledi. İsa Akdemir, “Başkanımız Menderes Türel, taşradaki bakımsız kalan ve ulaşımda güçlük çekilmesine neden olan yolların hızla yapılması için talimat verdi. Sıcak asfalt hizmetlerimizde kullanılmak üzere 15 milyon yatırım yaparak iş makineleri aldı. Ekiplerimiz bugün bu iş makineleri ile Selimiye- Killik arasına 13 kilometrelik grup yolunu sıcak asfalt ile kaplıyor. Bu çalışmalar Bütünşehir Yasası’nın nimetleridir. Toplamda 13 mahallenin kullandığı bu yolun maliyeti 5 milyon liradır. Çalışmalarımızı hava şartlarına bağlı olarak 1 aylık bir süre içerisinde tamamlayacağız” diye konuştu.

Reklamlar

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.