Döşemealtında Grup Yollarına Sıcak AsfaltDöşemealtında Grup Yollarına Sıcak Asfalt :Antalya Büyükşehir Belediyesi, Döşemealtı ilçesine bağlı Selimiye, Karataş, Ilıca, Karaveliler, Ekşili, Camili ve Killik mahalleleri grup yollarını sıcak asfaltla buluşturuyor.
Antalya Büyükşehir Belediyesi ekipleri, köy vasfından mahalleye dönüşen Döşemealtı’na bağlı Selimiye, Karataş, Ilıca, Karaveliler, Ekşili, Camili ve Killik mahallelerini birbirine bağlayan toplam 13 kilometrelik grup yolunu sıcak asfaltla kaplıyor.
Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Döşemealtı Koordinatörü Nurettin Tursun, Büyükşehir Meclis Üyesi Muhammet Ural ve Camili Mahalle Muhtarı Halil Taş çalışmaları yerinde inceledi. İsa Akdemir, “Başkanımız Menderes Türel, taşradaki bakımsız kalan ve ulaşımda güçlük çekilmesine neden olan yolların hızla yapılması için talimat verdi. Sıcak asfalt hizmetlerimizde kullanılmak üzere 15 milyon yatırım yaparak iş makineleri aldı. Ekiplerimiz bugün bu iş makineleri ile Selimiye- Killik arasına 13 kilometrelik grup yolunu sıcak asfalt ile kaplıyor. Bu çalışmalar Bütünşehir Yasası’nın nimetleridir. Toplamda 13 mahallenin kullandığı bu yolun maliyeti 5 milyon liradır. Çalışmalarımızı hava şartlarına bağlı olarak 1 aylık bir süre içerisinde tamamlayacağız” diye konuştu.

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.