Erzincan Belediyesi Yol Genişletme Ve Düzenleme Çalışmalarına Devam Ediyor

Erzincan Belediyesi Yol Genişletme Ve Düzenleme Çalışmalarına Devam Ediyor :Erzincan Belediyesi, altyapı çalışmaları nedeniyle tahrip olmuş cadde ve sokaklarda asfalt çalışmalarına devam ediyor.
Son olarak İnönü Mahallesi 6. sokakta çalışmalara başlayan Erzincan Belediyesi bu sokakta rutin bir asfaltlama çalışması dışında yolda genel bir düzenleme de yapılacağını belirtti.
BAŞKAN BAŞSOY: TİCARİ ALANLARA PRESTİJ KAZANDIRIYORUZ
Feshanede Erzincan Günleri programından dönen Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, ayağının tozuyla çalışma yapılan bölgeyi ziyaret etti. Bölgede incelemelerde bulunan ve çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Başsoy, ticari alanlarda prestij artırıcı çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Başkan Başsoy sözlerini şöyle sürdürdü; “Şehrimizin en büyük problemi olan kaldırım ve yol problemini çözmek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz yıl yaklaşık olarak 100 km asfalt 40 km kilit parke kaplaması gerçekleştirdik. Bu yıl ise asfalt ve kaldırım çalışmalarına 30 milyon TL’lik eski parayla 30 trilyonluk bütçe ayırdık. Bu işi kalıcı olarak çözeceğiz. Kararlıyız.” dedi.
Başkan Başsoy, daha sonra diğer çalışmaları incelemek üzere bölgeden ayrıldı.İlk yorum yapan olun

Yorumlar