Samsat Meydanında Sinyalizasyon Ve Kavşak UygulamasıSamsat Meydanında Sinyalizasyon Ve Kavşak Uygulaması :BRT (Metrobüs Sistemi) Yolu kapsamında Harran Oteli önünde sinyalizasyon sistemi ve tünele giriş imkanı veren kavşak uygulamasının ardından Samsat Meydanı’nda yeni bir uygulama daha hayata geçiyor.
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ekiplerinin kaldırım düzenlemesi yaptığı Samsat Meydanı’nda Ulaşım Daire Başkanlığı ise yeni bir kavşak düzenlemesi yapıyor. Samsat Meydanı’nda MHP İl Binası önünden Atatürk Lisesi önüne oradan da Kapaklı Pasajı’na geçiş imkanı veren kavşağın yanı sıra sinyalizasyon sistemi yapacaklarını ifade eden Ulaşım Daire Başkanı Hüseyin Alagöz, tüm bu düzenlemeleri Metrobüs yolu için yaptıklarını söyledi.
“DEMOKRASİ CADDESİ ASFALTLANIYOR”
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Eyyübiye ilçesinde Demokrasi Caddesi’nde sıcak asfalt serme işlemine başladı. Eyyübiye İlçe Belediyesi tarafından bozuk zemini sökülen caddede asfalt öncesi hazırlık çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ekipleri, bugün sıcak asfalt sermeye başladı.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.