Yeşilyurt Belediyesine Araç Takviyesi

Yeşilyurt Belediyesine Araç Takviyesi :Yeşilyurt Belediyesi yeni aldığı 6 yeni iş makinesi ile araç filosuna takviye yaptı.
Yeşilyurt Belediyesi’nden yapılan açıklamada, yeni satın alınan 3 adet bekoloder, 1 adet asfalt robotu, 1 adet vinç ve 1 adet asfalt distribütörünü tanıtan Yeşilyurt Belediyesi 6 adet yeni araçla birlikte araç sayısını toplamda 38’e yükselttiği belirtildi.
MAŞTİ karşısındaki Belediye hizmet binası önünde gerçekleştirilen açların tanıtımı esnasında açıklamada bulunan Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çınar, “Yeşilyurt Belediyesi olarak her geçen gün araç filomuzu daha da güçlendiriyoruz. Geçen yıl makine ikmal bölümümüze katmış olduğumuz araçlar dışında bu yılda 6 tane arcımız geldi. Bu araçlarımız 3 tane bekoloder, 1 adet asfalt robotu, 1 adet vinç, 1 adette asfalt distribütörü inşallah bu araçlarımızla Yeşilyurt Fen İşlerimizi daha da güçlendirip daha hızlı, daha kaliteli ve daha modern hizmeti halkımıza sunacağız. Araçlarımızın Yeşilyurt’umuza ve Malatya’ya hayırlı olmasını diliyorum. İlerleyen zamanlarda araç filomuzu daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz” dedi.Armin

sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar