Başkan Şahin Bu Yaz Bafrada Yol Problemi BitecekBaşkan Şahin Bu Yaz Bafra’da Yol Problemi Bitecek :Bu şekilde 2014 yılı Nisan ayına kadar çok yoğun asfalt ve kaldırım çalışmaları yaptık. Bununla birlikte doğalgaz çalışmaları yine devam etti.
Bafra Belediye Başkanı Zihni, doğal gaz çalışmaları nedeniyle yolların bozulduğunu, vatandaşların büyük zahmetler çektiğini ifade ederek yaz mevsimi ile beraber asfalt ve kaldırım çalışmalarına başlayacaklarını ifade etti. Başkan Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Uzun zamandır doğalgaz çalışmalarımız devam ediyor. Baframız bir yandan çevre dostu temiz bir yakıta kavuşurken diğer yandan yollarımız ve kaldırımlarımızda bozulmalar oldu. Doğalgaz Baframız ve ailelerimiz için gerçekten önemli bir hizmet. Bu hizmete kavuşurken mutlaka bir bedeli oluyor. Hemşehrilerimin bildiği gibi bu durumu önceden öngörmüş ve ciddi yatırımlar yaparak bu duruma hazırlanmıştık. Asfalt şantiyesi ve plenti tesislerini kurmuş, kilitli parke ve bordür tesislerini Baframıza kazandırmış, asfalt serme makinesi, silindirler ve asfalt bakım aracı almıştık.
Bu şekilde 2014 yılı Nisan ayına kadar çok yoğun asfalt ve kaldırım çalışmaları yaptık. Bununla birlikte doğalgaz çalışmaları yine devam etti. İstediğimiz ölçüde asfalt ve kaldırım çalışması yapamadık. Halkımız mağdur oldu. Öncelikle hemşehrilerimden özür diliyor, anlayış ve sabırları için teşekkür ediyorum. Geçen sürede biz de tüm imkânlarımızı zorlayarak hazırlıklar yaptık. Yaz mevsimi ile birlikte asfalt ve kaldırım çalışmalarına başlayacak ve doğalgaz nedeniyle bozulan yollarımızı yapacağız.”
baskan-sahin-bu-yaz-bafrada-yol-problemi-bitecek

Reklamlar