Kartal Belediyesi altyapı ve üst yapı çalışmalarını hızlandırdıKartal Belediyesi altyapı ve üst yapı çalışmalarını hızlandırdı :Kartallı vatandaşların rahat bir ortamda yaşaması noktasında çalışmalarını sürdüren Kartal Belediyesi, ilçe genelinde alt ve üst yapı çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında bin 446 ton kilit taşı, 561 metre bordür, 2 bin 21 ton asfalt serimi gerçekleştirildi.
Kartallı vatandaşların rahat bir ortamda yaşaması noktasında çalışmalarını sürdüren Kartal Belediyesi, ilçe genelinde alt ve üst yapı çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında bin 446 ton kilit taşı, 561 metre bordür, 2 bin 21 ton asfalt serimi gerçekleştirildi.
Kartal Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ilçe genelinde yağmursuyu-ızgara temizlikleri, asfalt yama ve kaplama, bordür ve kaldırım çalışmaları başta olmak üzere alt ve üstyapı çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Karla mücadele için yapılan tuzlama çalışmalarının asfaltta oluşturduğu hasarlar,gerekse ömrünü tamamlayan asfaltın yenilenmesi için Fen İşleri ekipleri çalışmalarını yoğun olarak sürdürerek adeta ilçede ’Bahar Temizliği’ başlattı.
kartal-belediyesi-altyapi-ve-ust-yapi-calismalarini-hizlandirdi

Reklamlar