Körfez Geçiş Köprüsü ‘nde Eran Mühendislik imzasıKörfez Geçiş Köprüsü ‘nde Eran Mühendislik imzası :Uzuntarla’da faaliyet gösteren Eran mühendislik, Körfez Geçiş Köprüsü Projesi Güney Yaklaşım Viyadüğü imalatının son parçasının sevkiyatını yaptı
Körfez Geçiş Köprüsü Projesi Güney Yaklaşım Viyadüğü imalatının son parçası Eran Mühendislik’in Kartepe Uzuntarla fabrikasından sevk edildi. Dünyada 4. büyük köprü projesi olan Körfez Geçiş’inin Nurol İnşaat A.Ş. bünyesindeki 20.000 tonluk kısmı şehrimizde Eran Mühendislik tarafından yapılıyor. Yaklaşık 16 ayda tamamlanan imalatın montaj işi de 28 Nisan’da bitecek.
KATKI OLAN HERKESE…
Eran Mühendislik İmalat Şefi Murat Ceylan ve montaj şefi Ali Emre Görgün, projenin bitmesinde katkısı bulunan herkese teşekkür etti. Ayrıca Eran Mühendislik; Karayolları Genel Müdürlüğü, Kocaeli Trafik Şube Müdürlüğü ve Gölcük, Değirmendere, Karamürsel ile Altınova halkına, taşıma sırasında göstermiş oldukları yardım ve anlayıştan dolayı de minnettar.
ÖNDE GELEN FİRMA
Eran Mühendislik; Kocaeli sanayisinin önde gelen kuruluşlarından birisi. Uzun yıllardır demir çelik fabrikaları, termik santraller, rafineriler gibi büyük ölçekli projelerde faaliyet gösteriyor. Kuruluşundan bugüne 10 yıllık geçmişi ile Eran Mühendislik, 700 personeliyle birlikte değişik illerde bulunan projelerde faaliyet gösteriyor. Aynı zamanda ilimizde bulunan İlimtepe Futbol Kulübü ve Uzuntarla Belediye Spor Kulübü’nün de ana sponsorluğunu üstlendi.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.