Osmaniye Belediyesi Filosuna Beş Yeni Araç Katıldı

Osmaniye Belediyesi Filosuna Beş Yeni Araç Katıldı :Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından Osmaniye Belediyesi’ne hibe edilen bir çöp kamyonu ve bir kazıcı kepçe ile belediyenin satın aldığı iki itfaiye ve bir asfalt yama aracı hizmete girdi. Belediye Başkanı Kadir Kara, tamir bakım tesislerinde yardımcılarıyla birlikte yeni araçları tanıttı.
Başkan Kara, “Her geçen gün büyüyen, gelişen Osmaniye’de yaşayan muhterem hemşehrilerimize daha iyi şartlarda hizmet sunmak amacı ile belediyemizin araç ve ekipman parkını her geçen gün biraz daha büyütmeye çalışıyoruz. Bugün burada, makine parkımıza dahil ettiğimiz yeni araçlarımızın tanıtımı için toplanmış bulunuyoruz. Öncelikle büyük iki adet itfaiye aracımız ve TBB tarafından belediyemize hibe edilen bir çöp aracı ve bir kepçe ile yeni yaptırmış olduğumuz asfalt yama aracımızı, inşallah bundan sonraki süreçte muhterem Osmaniyeli hemşehrilerimize daha iyi şartlarda hizmet verebilmek amacı ile hizmete sunacağız. Önümüzdeki süreçte araç parkımızı daha da genişleterek, büyüyen ve hızla gelişmesini sürdüren Osmaniyemiz’in hizmetlerinin aksamadan sürmesi amacı ile inşallah daha güçlü bir belediye olma yolunda hızla ilerleyeceğiz.” dedi. Yaz aylarında Zorkun’da çıkan yangınlara seri müdahale edebilme ihtiyacı olduğunu belirten Kara, “İtfaiye araç parkımızı biraz daha genişleterek, bu sene Osmaniye’deki yaylada yaşayan hemşehrilerimiz için yangın ve mal emniyeti açısından her türlü tedbiri alma noktasında bu araçlarımız hizmete girecektir. Hemşehrilerim şundan emin olsunlar ki biz onların daha iyi şartlarda, daha güzel şartlarda yaşamlarını sürdürebilmeleri, geleceğe daha güvenle bakabilmeleri için bütün ekibimizle 24 saat hizmetlerimize devam ediyoruz. Bu araçlarımız, hemşehrilerimize ve belediyemize hayırlı uğurlu olsun.” diye konuştu.

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.